ŁATWE ZAMAWIANIE:

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży wielkoformatowych wydruków fotograficznych opracowaliśmy taki system, który pozwala na łatwe zamówienie fotoobrazu w bardzo krótkim czasie, bez wysiłku.

ZAMAWIAJ OBRAZY PRZEZ SMARTFONA:

Wiemy jak bardzo cenicie sobie wygodę, dlatego nasz system do zamawiania obrazów został tak zbudowany, żeby można było równie łatwo zamawiać wydruki na urządzeniach mobilnych. Nowajakoscobrazu.pl jest w pełni responsywna i działa płynnie na wszelkich urządzeniach.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO:

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie przekazujemy ich osobom trzecim, wykorzystamy je tylko dla celów komunikacji między nami, a certyfikat ssl wbudowany w stronę zapewni dodatkowe bezpieczeństwo.

BŁYSKAWICZNA PŁATNOŚĆ:

Płatności online to już konieczność w zakupach w Internecie. Płatności PayU sprawią, że zakupy będą jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. 

100% POZYTYWNYCH OPINII:

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Ciągle staramy się rozwijać i doskonalić nie tylko nasze produkty, ale również obsługę klienta, pakowanie i cały proces komunikacji z klientem. To właśnie dzięki temu, że słuchamy naszych klientów nasze produkty cieszą się taką popularnością.

SZYBKA REALIZACJA

Jesteśmy producentem obrazów. Oznacza to, że posiadamy pełne zaplecze techniczne do produkcji i realizacji zamówień. Dysponując nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zamówienia w bardzo krótkim czasie. Nasze studio graficzne dba o to, aby każdy wydruk był wysokiej jakości i spełniał Państwa oczekiwania..

BEZPIECZNE OPAKOWANIE

Dobrze wykonany produkt to jeszcze nie wszystko. W czasach gdy przez ręce przewoźników przechodzi dziesiątki tysięcy przesyłek dziennie, ważne jest aby Państwa fotoobrazy dotarły na miejsce nienaruszone. Każda paczka musi zostać odpowiednio przygotowana i zabezpieczona. Pojedyńcze obrazy zawijane są w przezroczystą folię stretch, następnie w karton i ponownie w folie. Wszystkie paczki są opatrzone najklejkami, aby byly traktowane jako szczególnie wrażliwe.