Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

-31%
38,00 160,00 
-32%

Fotoobrazy Premium

Fotoobrazy Premium (pionowe)

40,00 220,00 
-32%

Fotoobrazy Premium

Fotoobrazy Premium (poziome)

40,00 220,00 

FOTOOBRAZY PREMIUM
czym się charakteryzują?
Dla wielbicieli najwyższej jakości oferujemy fotoobrazy w wersji premium. Taki obraz tworzymy na specjalnie wyselekcjonowanym przez naszych ekspertów płótnie bawełnianym, o gramaturze większej niż w przypadku wersji standard, czyli 360g/m2.
PEŁEN PROFESJONALIZM
Przy takich proporcjach wydruk staję się bardziej masywny. Oprócz tego, że takie płótno jest dużo bardziej wytrzymałe niż poliester, dodatkowo posiada mocniejszy akcent strukturalny, łatwo dostrzegalny gołym okiem. Dzięki temu faktura fotoobrazu jeszcze bardziej przypomina prawdziwy obraz namalowany farbą na płótnie, sprawiając, że Twój rodziny portret nabierze artystycznego charakteru.

REALIZACJA ZAWSZE NA CZAS
Bawełna w fotoobrazach premium szybko i sprawnie chłonie tusz, nie pozostawiając przy tym zacieków, smug ani żadnych odprysków nawet na zagięciach krosna, umożliwiając jednocześnie ekspresową realizację zamówień.

WARSTWA OCHRONNA I PEŁNIA BARW
Decydując się na wydruk zdjęć na płótnie bawełnianym premium, zyskujesz wyjątkowo trwały produkt, dzięki zastosowaniu laminatu ochronnego werniks. To specjalna powłoka nakładana na płótno, która tworzy ochronną, gładką warstwę. Ponadto chroni wydruk przed wyblaknięciem i zachowuje głębię barw nawet gdy obraz narażony jest na mocne światło promieni słonecznych, a nawet wilgoć.

MANUALNA PRACA GWARANCJĄ JAKOŚCI
Podobnie jak w przypadku wersji standardowej, cały proces naciągania materiału na drewnianą ramę odbywa się ręcznie pod czujnym okiem naszych specjalistów.

EKOLOGIA I JAKOŚĆ
Fotoobrazy premium są nie tylko piękne, ale i bezpieczne dla zdrowia i natury. Stawiamy na bezwonny wydruk, bezpieczny dla Ciebie, Twoich bliskich oraz środowiska. Krosna wykonane są w pełni z litego, sosnowego drewna, starannie wyszlifowanego. W połączeniu z bawełnianym płótnem tworzą naturalny i ekologiczny produkt.