Chwilo trwaj! Wakacyjne wspomnienia na foto obrazie.

Wakacje – nierzadko długo wyczekiwane, a kończone z sentymentem i smutkiem . Czas wakacji to moment odpoczynku, podróży, zabawy i nic w tym dziwnego, że właśnie wtedy gromadzimy najwięcej pozytywnych wspomnień. Niektóre w nich są szczególnie wyjątkowe i warto zachować je na płótnie w postaci foto obrazu.

Sam kreujesz, sam decydujesz.

Zapierający dech w piersi widok, miejsce z intrygującą historią albo chwile spędzone wspólnie z wyjątkowymi osobami-zawsze jest jakaś szczególna wakacyjna fotografia, która wzbudza wielkie emocje. Zanim zginie na szuflady w gąszczu innych fotografii, zachowaj swoje najpiękniejsze wspomnienia na foto obrazie. Takim wspomnieniem będziesz mógł cieszyć się na co dzień a oprócz tego ozdobi Twoje wnętrze, zachwycając Ciebie i Twoich gości.

Oryginalny i elegancki prezent.

Fotoobraz z twojego zdjęcia to wyjątkowa, unikatowa i niepowtarzalna ozdoba. To zdecydowanie coś więcej niż ładny przedmiot, bo przywołuje wspomnienia i nierzadko wzrusza. Często właśnie takich prezentów szukamy, gdy chcemy obdarować naszych najbliższych. Dzięki doskonałej jakości wydruku i żywym barwom, foto obraz na płótnie to stylowy i elegancki element wystroju, dlatego doskonale sprawdzi się jako podarunek, np. w dniu ślubu lub z okazji rocznicy.

Wiele zdjęć-jeden obraz.

Jeśli z wakacji przywozisz masę zdjęć i trudno jest wybrać Ci jedno szczególne wspomnienie, nie musisz się ograniczać. Dzięki możliwości stworzenia kolażu, możesz wyeksponować kilka zdjęć na jednym wydruku. Ważne by zachować odpowiedni kadr i jeśli masz pewnie wątpliwości, przychodzimy z pomocą. Nasi eksperci chętnie doradzą i pomogą w stworzeniu takiej kompozycji, by Twój kolaż stworzony z wakacyjnych zdjęć zachował spójność i cieszył widokiem cały rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *